В області здійснили понад 150 моніторингових візитів для запобігання жебракуванню дітей

Дата: 15.06.2022 16:18

На Закарпатті тривають заходи щодо запобігання та припинення жебракування дітей. Зокрема, фахівці служб у справах дітей РВА, органів місцевого самоврядування та підрозділів обласного управління Нацполіції провели оперативно-профілактичні відпрацювання «Малюк».

Так, спеціалісти здійснили 151 візит на залізничні та автовокзали, автобусні зупинки тощо. Вони виявили 6 дітей, котрі займалися жебракуванням, і відповідно відреагували, зауважила начальниця Служби у справах дітей ОВА Світлана Якімеліна.

Також обстежили 254 сім’ї, у яких батьки ухиляються від виконання своїх обов’язків. На цих осіб склали 32 адмінпротоколи.

Загалом за результатами відпрацювань в області взяли на облік 24 дитини.