Мобільні команди психологічної підтримки надали понад 9 тисяч консультацій в області

Дата: 10.06.2022 08:21

Фото без опису

Понад 2 місяці на Закарпатті функціонують мультидисциплінарні мобільні команди допомоги постраждалим від війни. Про результати їхньої роботи розповів Петро Добромільський, заступник голови ОВА.

«У час військової агресії людям надважливо вчасно отримувати необхідну допомогу й знати, що їм є куди звернутися. Зараз у регіоні працюють п'ять команд, які надають додаткову до державної психосоціальну, медичну підтримку, юридичні консультації тощо», – підкреслив Петро Добромільський.

За його словами, бригади функціонують у Великому Березному, Виноградові, Чопі, Ужгороді в центрах підтримки переселенців, вони також здійснюють виїзди. Від початку роботи команди вже надали 9,2 тисячі консультацій закарпатцям та вимушено переміщеним особам.

Проєкт «Інтегрована підтримка через міждисциплінарні мобільні команди» реалізовує МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у співпраці з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Закарпатської обласної військової адміністрації.