Закарпатський ІТ-кластер уже генерує ідеї та проєкти для розвитку регіону, — Віктор Микита

Дата: 04.06.2022 18:31

Днями очільник ОВА Віктор Микита відвідав одне з релокованих підприємств, яке входить до Закарпатського ІТ-кластера.

«З першого дня роботи разом із командою визначили, що в цьому кейсі місія влади "сприяння та зв’язки", "допомога та втручання" точно зайві, враховуючи колосальний досвід резидентів із самоорганізації роботи», — зазначив керівник області.

За його словами, IT-компанія обрала зручну локацію та фактично повністю переробила все під потреби фахівців.

«Пусті приміщення перетворилися в сучасний офіс з необхідними елементами для зручності роботи кожного. Окрім того, встановили модерні системи безпеки, цифрову техніку та інше оснащення», – зауважив Віктор Микита.

Під час візиту голова Закарпатської ОВА взяв участь у брифінгу та презентації. Він повідомив, що зараз вдалося вийти за межі влаштування резидентів і кластер уже почав генерувати ідеї та проєкти для розвитку регіону у різних напрямках. Мова про освітні, смартпрограми для оптимізації роботи органів управління й безпекової складової Закарпаття.

«Усі запропоновані кейси будуть інтегровані у життєдіяльність краю, а резиденти кластера на постійній основі забезпечать ефективний консалтинг за визначеними напрямками.

Ми вийшли на якісно інший рівень, і тепер Закарпаття рухається прогресивним шляхом розвитку, що відповідає вимогам сьогодення», — підкреслив Віктор Микита.