Громадам області передали дидактичні матеріали для дітей

Дата: 27.05.2022 15:27

Фото без описуСьогодні заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський передав керівникам освітніх осередків регіону 72 дидактичні набори для дітей з особливими потребами.

«Всі матеріали є надзвичайно важливими для продуктивного навчально-виховного процесу в формі ігор. Пазли, м’ячі, сюжетні картинки – все це позитивно впливає на моторику рук, увагу, мовлення і мислення дітей з різними нозологіями», – зауважив Петро Добромільський.

За його словами, такі набори отримали 26 інклюзивно-ресурсних центрів, садочки та школи..

Директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Мар’яна Марусинець своєю чергою інформує, що розподілили все відповідно до визначених потреб, найбільше ж спрямували в Ужгородську, Мукачівську, Свалявську, Хустську, Берегівську та Виноградівську територіальні громади.

Раніше на Закарпаття дидактичні матеріали для раннього розвитку дітей передали Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та благодійна організація «БФ "ВОЛОНТЕРСЬКИЙ РУХ"».

«Дякуємо нашим партнерам! Разом покращуємо умови для навчання та виховання дітей у регіоні», – підкреслив Петро Добромільський.