Відбулось робоче засідання стосовно забезпечення своєчасної підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2022 – 2023 років

Дата: 25.05.2022 17:20

Фото без описуПідготовка до сталої роботи в осінньо-зимовий період є одним з найважливіших завдань органів місцевого самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій.

Тож сьогодні, 25 травня, відбулася нарада під керівництвом голови Хустської районної військової адміністрації Віктора Сабадоша, участь у якій взяли представники структурних підрозділів районної військової адміністрації та члени сформованого оперативного штабу щодо підготовки господарського комплексу та установ бюджетної сфери Хустського району до роботи в осінньо-зимовий період 2022 – 2023 років.

У процесі роботи розглянули низку питань і затвердили план заходів, які стосувались, зокрема: проведення обстежень інженерних мереж і об’єктів житлово-комунального господарства, господарського комплексу і установ бюджетної сфери; забезпечення відповідності тарифів на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня; виконання заходів з підготовки та безаварійної роботи житлово-комунальних підприємств згідно з чинними нормативно-правовими актами; виконання капітального та поточного ремонтів житлових будівель, газового та електросилового обладнання, мереж водопостачання і водовідведення, котелень; забезпечення повної оплати житлово-комунальних послуг тими установами, що фінансуються з місцевих бюджетів, не допускаючи виникнення заборгованостей тощо.

Також, спільно з підрозділами АТ „Закарпатгаз” та філіями РЕМ ПАТ „Закарпаттяобленерго”, які відносяться до Хустського району, організували реалізацію спільних заходів задля збільшення потужностей проблемних мереж, аби забезпечити населення та установи бюджетної сфери безперебійним електро- та газопостачанням.

Резюмуємо, що робоча зустріч виявилась плідною та продуктивною, тож віримо, що не зважаючи на всі ті труднощі, через які зараз проходить наша держава, опалювальний період 2022 – 2023 років розпочнеться вчасно та пройде належним чином.Фото без опису