Закарпаття отримало нову партію Starlink

Дата: 20.05.2022 09:20

Сьогодні Закарпатська область отримала вісім установок Starlink від Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

«Зараз надважливо, щоб краяни мали безперебійний доступ до мережі. Тож розподілимо системи в об'єкти соціальної інфраструктури та життєзабезпечення громадян, де є проблеми з підключенням до інтернету», – зауважив Олександр Пацкан, заступник очільника ОВА.

За його словами, завдяки Starlink вдасться покращити надання послуг закарпатцям, вимушено переміщеним особам, також за потреби – забезпечити резервний канал зв’язку для швидкого обміну інформацією.

«Вдячні Держспецзв'язку та Міністерству цифрової трансформації за нові можливості у сфері цифровізації Закарпаття і вкрай необхідні сьогодні ініціативи», – наголосив Олександр Пацкан.