Закарпатці отримають понад 4 млн грн відшкодувань за прихисток ВПО

Дата: 18.05.2022 21:14

Фото без описуВ області близько 3,5 тисячі власників житла, котрі безоплатно розмістили в себе переселенців, отримають компенсації від держави за квітень. Про це інформує заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський.

«З початку війни небайдужі краяни надають прихисток людям із регіонів, де тривають бойові дії. Зараз у їхніх домівках проживає понад 13,5 тисяч вимушено переміщених осіб. Для того, щоб компенсувати власникам житла витрати на комунальні послуги, держава надає гарантовану щомісячну підтримку в розмірі 450 грн за кожного прийнятого переселенця», — зауважив Петро Добромільський.

За його словами, за квітень сума відшкодувань краянам становить 4 млн 109 тис. гривень.

Закарпатці, які мають підтвердження права власності на житло, уже можуть подавати заявки на компенсації за травень.