Майже 15 тисяч закордонних паспортів оформили в обласному ДМС від початку воєнного стану

Дата: 27.04.2022 08:14

Підрозділи міграційної служби України в Закарпатській області продовжують надавати якісні адміністративні послуги й оперативно опрацьовувати всі запити. Зокрема, за два місяці від початку воєнного стану 5 945 особам видали закордонні паспорти, ще 14 792 — оформили.

Також люди звертаються щодо оформлення паспортів громадянина України. Так, за цей період Головне управління ДМС та його територіальні підрозділи видали 3650 ID-карток.

Міграційна служба опрацьовує запити й від вимушено переміщених осіб, котрі проживають на території регіону.

«Гаряча лінія» ГУ ДМС в Закарпатській області працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 – 0312640565, 0508106365.

Кол-центри районних територіальних підрозділів працюють у вівторок, четвер, суботу з 8:00 до 17:00, середу та п’ятницю – з 9:00 до 18:00.