Віктор Микита передав військовим матеріально-технічні засоби і транспорт

Дата: 20.04.2022 08:22

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита передав 101-й бригаді тероборони та 128-й ОГШБр 4 транспортні засоби високої прохідності, військове спорядження та техніку.

Зокрема, мова про 80 тепловізорів, 50 індивідуальних радіостанцій, більш ніж 200 пар тактичних рукавиць, військову форму, понад 1400 пар тактичного взуття, інші необхідні матеріальні засоби для ефективного ведення бою та близько 5 тисяч одиниць медикаментів

«Сьогодні наші військовослужбовці ТрО разом зі 128-ю бригадою мужньо тримають оборону на напрямках зосередження основних сил окупанта та не дають ворогу просунутися вглиб території України.

Допомога нашим захисникам – пріоритет для органів влади, тож ми системно й покроково закриваємо потребу», – наголосив Віктор Микита й подякував іноземним партнерам і закарпатцям за допомогу.