В області стартували виплати переселенцям за спільною програмою Уряду, ООН та Закарпатської ОВА

Дата: 08.04.2022 11:26

Понад пів тисячі переселенців, котрі проживають у регіоні, отримали виплати в розмірі 2 220 грн за спільною ініціативою Уряду, представництва МОМ, Агентства ООН з питань міграції, в Україні та Закарпатської ОВА.

За тиждень роботи проєкту фахівці опрацювали заявки від 3 203 переселенців, які мають право на отримання щомісячної допомоги. Йдеться про людей з інвалідністю, осіб літнього віку, вагітних жінок, сімей з двома та більше дітьми й домогосподарства, котрі ведуть одинокі батьки. Частина з них вже отримала кошти, інші зможуть забрати їх у відділені Укрпошти найближчим часом.

Ініціатива є доповненням національної системи соцзахисту і спрямована на підтримку людей, які покинули свої домівки через війну.

Загалом виплати за проєктом зможуть отримувати понад 45 тисяч переселенців в області протягом трьох місяців на базові потреби. Зареєструватися для участі в програмі можна в кожній ТГ Закарпаття.