В Ужгород прибула гуманітарна допомога з Португалії

Дата: 04.04.2022 09:28

Фото без описуНа Закарпаття доставили вантаж із Португалії. У співпраці з благодійним фондом «Серце до серця» жителі міста Гондомар, працівники місцевої пожежної частини та українці, які зараз там проживають, зібрали 6 вантажівок із найнеобхіднішим: одягом, ковдрами, взуттям, продуктами харчування та гігієнічними засобами. Пожежники і доставили вантаж, серед них двоє – вихідці з України. Про це повідомив перший заступник голови ОВА Мирослав Білецький.

«Отриману допомогу розподілятимуть для потреб переселенців, військових, територіальної оборони, а також для цивільних, які залишаються у "гарячих точках" нашої країни.

Частину вантажу залишать у межах області, інше – відправлять у ті регіони, де в них є найбільша потреба», – зазначив Мирослав Білецький.

Днями в область вже надходила гуманітарна допомога із міста Гондомар. Загалом громада відправила в Україну 13 вантажівок із речами та продуктами першої необхідності.Фото без опису