Віктор Микита вручив закарпатцям державні нагороди

Дата: 31.03.2022 14:07

Фото без описуСьогодні голова обласної військової адміністрації Віктор Микита за дорученням Президента Володимира Зеленського вручив закарпатцям державні нагороди.

«Ці відзнаки були присвячені до Дня Соборності України, однак у зв’язку з вторгненням окупанта не встигли їх передати нашим краянам», – зазначив очільник області.

За його словами, захисники продовжують боронити Україну від ворога, саме у цей час багато наших громадян підтримують військових на культурному, спортивному фронтах, надають медичну допомогу, забезпечують якісний освітній процес.

«Дякуємо вам за плідну працю, бажаємо наснаги для нових досягнень у вільній країні під мирним небом!» — наголосив Віктор Микита.

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагородили Івана Мешка, заступника голови комітету Організації ветеранів України.

Почесне звання «Заслужений артист України» присвоєно Євгену Тищуку, головному режисерові Мукачівського драматичного театру, а «Заслужений працівник культури України» — Єлізаветі Бабяк, викладачці комунального закладу вищої освіти «Ужгородський інститут культури і мистецтв» Закарпатської обласної ради.

За якісну розбудову дорожньої інфраструктури заслуженим будівельником України став начальник Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Борис Воловик.

Звання «Заслужений лікар України» отримав Михайло Калинич — лікар, голова Хустської районної медико-соціальної експертної комісії Обласного центру медико-соціальної експертизи Закарпатської області за значні досягнення у сфері охорони здоров'я.

За постійну та результативну роботу звання «Заслужений працівник освіти України» присвоєно Сергієві Роману, директору Класичної гімназії Ужгородської міської ради.

Почесною грамотою Кабінету Міністрів України нагородили Ольгу Онисько, директорку з економіки та фінансів приватного акціонерного товариства «Закарпаттяобленерго».

Подяку Прем'єр-міністра України оголосили Олені Іщенко, директорці Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради, та Наталії Мухомедьяновій, начальниці управління освіти Ужгородської міської ради.