Семирічна волонтерка Варя заробила на бронежилет для бійця ЗСУ

Дата: 30.03.2022 09:55

Фото без описуДо війни семирічна Варя, як майже і всі діти, мріяла про новий смартфон, тому всі гроші відкладала на нього. Але вирішила, що її збереження стануть у нагоді захисникам, тож захотіла купити їм бронежилет.

Дівчинка прочитала, що бронежилет коштує більше від суми, яку вона передала. Не довго думаючи, вони з мамою вирішили, що Варя піде продавати квіти та самостійно заробить на броню. У цьому їм вирішили допомогти місцеві флористи. Вони надали дівчинці квіти для продажу. А Варя ж намалювала плакат "купи квітку – а я куплю бронік для солдата".

Протягом 5 годин семирічна волонтерка працювала, не покладаючи рук, кому продавала, кому дарувала, кому просто всміхалася. Вона самостійно змогла зібрати необхідну суму та придбати бронежилет, а це означає, що десь там на передовій, де дуже гаряче, у когось із наших хлопців буде захист і власний янгол-охоронець, ім’я якого Варя.

До речі, мрія маленької дівчинки також здійснилась - місцевий магазин техніки подарував їй новий телефон!

Світло українців переможе російську темряву!