Відтепер на Закарпатті заборонено заходити та заїжджати до лісу

Дата: 29.03.2022 10:08

Пожежі в екосистемах стаються щороку. Особливо небезпечні ті, які влаштовані неподалік лісових масивів, адже неконтрольований вогонь принесе жахливі наслідки. Пожежі, окрім великих екологічних збитків, вже забрали життя 8 закарпатців.

Тому, на засіданні Ради оборони було прийнято рішення під час воєнного стану, аби уникнути масових пожеж, заборонити населенню ходити до лісу, а також заїжджати до нього на транспортному засобі. Це стосується усього лісового масиву області. У лісі можуть перебувати за потреби лише лісники, військові, правоохоронці.

Вчергове нагадуємо, що спалювання сухостою розцінюється як диверсія, яка несе за собою покарання у вигляді позбавлення волі від 15 років до довічного ув’язнення.

Зазначимо, що таке рішення прийняте у багатьох областях України.