Перша леді України Олена Зеленська розповіла в колонці для британського видання Daily Mail, що зараз відчуває українська мати

Дата: 27.03.2022 17:48

Фото без описуСьогодні, 27 березня, у Великій Британії відзначають День матері. Daily Mail – щоденна британська газета, аудиторія її недільного випуску – 2,5 млн читачів.

«Мене недавно запитали, чи плачу я під час війни? Так плачу. Коли бачу, наприклад, могилу на подвір’ї звичайного житлового комплексу. На ній – саморобна табличка: «Мама… Син…» і дати життя. Так сусіди ховають загиблих під постійними обстрілами в наших містах – Маріуполі, Бучі, Гостомелі.

Ще на початку війни я зверталася до російських матерів: як їм те, що їхні сини вбивають наших дітей? Кидають на них бомби, шматують з мінометів?

Але поки що звідти – мовчання. Залякані чи байдужі? Не хочу навіть уявляти, бо невідомо, що гірше…»