Закарпаття відправило на передову 12 броньованих мікроавтобусів для евакуації населення

Дата: 24.03.2022 13:03

Завдяки роботі обласної військової адміністрації та окремим підприємцям Закарпаття у короткий термін придбали 12 броньованих мікроавтобусів для проведення особливо важливих операцій.

Як зауважив голова ОВА Віктор Микита, мова про евакуацію українців із лінії зіткнення в умовах ведення активних бойових дій та інші важливі місії.

Загалом для придбання автобусів бізнес виділив близько 12 млн грн. За побажанням останніх їхні імена не називають. Транспорт вже прямує для виконання завдань за призначенням.

«Враховуючи, що колони постійно обстрілюють, існує реальна загроза життю наших громадян, тож Закарпаття не стоїть осторонь. Ми допомагаємо захистити людей, використовуючи всі можливості.

Щиро дякуємо усім, хто долучився. Вкотре завдяки допомозі підприємців ми підвищуємо рівень обороноздатності наших військових», — підкреслив Віктор Микита.