Перші сім'ї українських рятувальників прибули до санаторних комплексів в Угорщині

Дата: 20.03.2022 09:40

Фото без опису87 евакуйованих жінок з дітьми українських рятувальників уже прибули до санаторних комплексів на озері Балатон в Угорщині.

Як зауважив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, вони подолали тисячі кілометрів потягом, адже були вимушені покинути свої домівки внаслідок збройної агресії РФ.

Там їх за домовленістю зустріли закордонні партнери. Таку можливість нещодавно під час робочої зустрічі погодили очільник області з Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бочкаі.

«Тепер, коли сім’ї у безпеці, наші фахівці ДСНС України можуть безупинно виконувати свій службовий обов’язок та рятувати життя інших.

Щиро дякую нашим угорським друзям за підтримку. Сьогодні це критично важливо», — наголосив Віктор Микита.