Угорщина готова приймати дітей, які зазнали поранень або постраждали внаслідок війни

Дата: 18.03.2022 09:35

Фото без описуДітей, які були поранені внаслідок війни в Україні, прийматимуть у Будапешті. Про це голова Закарпатської ОВА Віктор Микита говорив на зустрічі з Генеральним консулом Угорщини в Ужгороді Йожефом Бочкаі.

«Триває евакуація наших громадян із зон активних бойових дій.

Серед них — багато дітей, які отримали поранення внаслідок бомбардувань. Окрім цього, вони травмовані й психологічно», — зауважив очільник краю.

На зустрічі також порушили питання розміщення матерів із малечею в санаторних комплексах на озері Балатон.

Віктор Микита повідомив результати перемовин Міністру охорони здоров’я Вікторові Ляшку, зокрема проінформував про нові можливості реабілітації постраждалих дітей для врахування у чинному механізмі.

«Важливо розвантажити наші медичні заклади, і тут наша робота може стати вирішальною. Тож безперервно працюємо на результат», — наголосив Віктор Микита.