Таку націю не здолати

Дата: 17.03.2022 13:49

Фото без опису11-річний хлопчик серед ночі прийшов до військових на Київщині, щоб записатись у добровольці і боронити країну від окупантів. Історією про відважного учня бориспільської 7-Ї школи поділився доброволець Олексій Ковтун на своїй сторінці в інстаграмі.

"До нас уночі прийшов 11-річний хлопчик. Учень 5-го класу. 7 школи… Прийшов у комендантську годину. Сам. Пішки. До військових… Прийшов, щоб допомогти армії… Він прийшов воювати! Захищати рідних, землю, місто! Ось він герой! Не те, що здорові лоби звалили на західну”, – написав захисник.

За його словами, юного воїна напоїли, нагодували, вручили подарунки, показали наш побут, дали помацати автомат та сфотографували із бійцями.

Хлопця таки записали у добровольці (щоб він був спокійним) та обмінялися з ним контактами.

Його також попросили намалювати малюнок захисникам.

Маму попросили не сварити юнака!