Німеччина відправила в Україну вже понад 20 тонн гуманітарної допомоги

Дата: 15.03.2022 22:11

Фото без описуНаша діаспора, іноземці відчайдушно намагаються допомогти українцям, котрі опинилися у зоні бойових дій.

Перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький зазначив: «Хочеться щиро подякувати нашим друзям із Німеччини, які від початку російської агресії відправили в Україну вже понад 20 тонн гуманітарної допомоги у 5 вантажівках. І наскільки нам відомо, не планують зупинятися, бо вже попередили про те, що збирають товару ще на 2 вантажних авто».

За його словами, йдеться про приватну фірму «Караджа». Дружина власника – уродженка Закарпаття. Чимало гуманітарної допомоги вони закупили власними силами. Окрім того, продукти харчування, засоби гігієни, термобілизну, ліки та багато іншого приносять і українці, які проживають у Німеччині, і місцеві жителі.

«Все дуже якісне та потрібне і цивільним, і військовим.

Дякуємо за те, що допомагаєте і рятуєте життя, додаєте сил впевненіше іти до перемоги!» – прокоментував Мирослав Білецький.