На Закарпатті проводять моніторинг цін на соціально значущі товари

Дата: 16.03.2022 13:05

З метою забезпечення цінової стабільності на Закарпатті проводять моніторинг цін на соціально значущі товари. Як повідомила в. о. начальника ГУ Держпродспоживслужби в області Сніжана Локес, для цього в кожній територіальній громаді працюють 15 моніторингових груп.

«Ми фіксуємо ціни на низку окремих продуктів – борошно пшеничне, макаронні вироби, яйця, вершкове масло, молочна продукція, овочі, лікарські засоби та бензин марки А-92, А-95», – зазначила Сніжана Локес.

В умовах дії воєнного стану Управління працює в посиленому режимі. На цьому наголосив в. о. заступника начальника ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Анатолій Рижиков. Станом на сьогодні моніторингові групи порушень не виявили.

«Вартість соціально значущих товарів, якщо порівняти з 23 лютим, зросла, але в цілому через підвищення оптово-відпускних цін», – прокоментувала Іванна Цибик, завідувачка сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області.