За сприяння ОВА 20 реанімобілів передали на баланс тероборони

Дата: 15.03.2022 09:28

Волонтерська група «Добровоз» забезпечує необхідним медичні загони, що працюють у лавах територіальної оборони, надає допомогу як бійцям, так і мирному населенню.

Як повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, група стикнулася з труднощами доправлення реанімобілів з Європи в Україну через суб’єктивні та об’єктивні чинники.

«Наш логістичний штаб оперативно відреагував та фахово й ефективно вирішив усі проблемні питання.

Результат: перший конвой із 20 реанімобілів та 3 допоміжних авто став на баланс ТрО. Того ж дня транспорт вирушив у "гарячі точки" країни», — підкреслив Віктор Микита.

Щоденно в режимі 24/7 керівництво області опрацьовує запити партнерів та допомагає оперативно розв'язувати кризові питання.