Олександр Щуцький: Конфісковані товари й транспорт вже передають на потреби армії

Дата: 10.03.2022 13:29

Фото без описуДнями Уряд спростив процедуру пропуску гуманітарної допомоги через кордон. Зараз для цього перевізнику потрібно заповнити спеціальну декларацію, у якій всього 10 позицій. Про це під час брифінгу повідомив Олександр Щуцький, перший заступник голови Держмитслужби України.

За його словами, на митних постах збільшують кількість працівників для ще швидшого оформлення гумдопомоги. У разі тривалого простою вантажів просять повідомляти відповідні служби.

Також Олександр Щуцький зауважив, що конфісковані транспортні засоби, продукти харчування вже передають підрозділам ЗСУ та громадським організаціям за листом військової адміністрації.

«Є спроби під виглядом гуманітарного вантажу завезти товарну контрабанду. Держмитслужба та ОВА попереджають: якщо раніше це був просто протокол і штраф, то зараз товар, транспортні засоби будуть конфісковані і передані Збройним Силам або військовій адміністрації», – наголосив Олександр Щуцький.