Школи Баранинської ТГ прийняли понад 300 внутрішньо переміщених осіб

Дата: 10.03.2022 12:12

Фото без описуПонад 300 переселенців прийняли заклади освіти Баранинської територіальної громади.

У Великолазівському ліцеї сьогодні знайшли прихисток 95 осіб, ще близько 70 – у школах-філіях.

«Завдяки допомозі та підтримці місцевих жителів, влади й волонтерів ми швидко зібралися й організували процес. Від суботи щодня приймаємо людей. Увесь педагогічний колектив працює позмінно. Ми цілодобово перебуваємо з нашими поселенцями», – зауважує Віра Данко, директорка ліцею.

За її словами, в закладі освіти створили комфортні умови: в середньому у класних кімнатах проживають 6-8 осіб, є триразове харчування, можливість прийняти душ, попрати речі, отримати медичну допомогу тощо. Зараз у ліцеї 28 дітей, з якими працює шкільний психолог.

«Одні люди залишаються, інші ж, пробувши тут кілька днів, їдуть. Були випадки, коли виїжджали за кордон, а потім знову поверталися до нас. Важливо, аби у всіх було терпіння та взаєморозуміння», – підкреслила Віра Данко, зазначивши, що за потреби у закладі готові розгорнути додаткові місця для переселенців.