Гуманітарний вантаж через Угорщину доставляють за спрощеною процедурою

Дата: 04.03.2022 11:50

Фото без описуНа державному рівні відкоригували транспортування гуманітарного вантажу, яке відтепер регламентується відповідною постановою. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький.

«Якщо допомогу в Україну доставляють по території Угорщини, у таких випадках застосовують спрощену процедуру, що не потребує здійснення реєстрації подій у електронній системі BIREG», – прокоментував Мирослав Білецький.

Транспортний засіб повинен відповідати визначеним критеріям:

- на лобовому склі автомобіля має бути добре видиме оголошення із надписом «Humanitarian Aid for Ukraine», знак «червоного хреста»;

- Декларація про перелік товарів (українською/англійською), що визнаються гуманітарною допомогою;

- від організації (англійською мовою), котра направляє вантаж в Україну, потрібен супровідний лист. Він повинен містити інформацію про отримувача, реєстраційний номер автомобіля, дату відправки, характеристики та об’єм вантажу.