Закарпатська область прийняла майже 50 тисяч переселенців

Дата: 28.02.2022 08:21

Фото без описуУчора на брифінгу в обласній військовій адміністрації зазначили, що Закарпаття уже прийняло майже 50 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

«Зараз більшість людей розселені в громадському секторі. Працюємо над розширенням кількості локацій у територіальних громадах області та над забезпеченням громадян усім необхідним.

Важливо, щоб власники бізнесу і краяни, які розмістили в себе тимчасово переміщених осіб, якнайшвидше надали інформацію для їхнього обліку, аби ми знали про їхні потреби», – наголосив заступник голови ОВА Петро Добромільський.

За його словами, станом на вечір 27 лютого в регіоні наявні ще близько 6 тисяч місць для переселенців, однак варто враховувати, що чимало жінок і дітей, котрі вже розміщені, згодом будуть перетинати кордон.