Закарпаття отримало перший гуманітарний вантаж

Дата: 25.02.2022 18:40

Закарпатська область отримала перший гуманітарний вантаж – 35 тонн необхідних речей. Мова про ліжка, матраци, одяг, взуття, намети, стільці, столи та інше від благодійних фондів з Європейського Союзу. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита.

За його словами, у регіоні створено штаб із взаємодії з міжнародними організаціями та дипломатичними представництвами з гуманітарних питань.

Водночас керівництво краю направило запит партнерам в Угорщину, Румунію, Словаччину, Чехію та іншим на постачання необхідної допомоги для організації розміщення, проживання та харчування з розрахунку на 40 тисяч осіб.

«Запит оновлюється у режимі реального часу. Люди постійно прибувають в область, і ми готуємося прийняти усіх та зробити усе, що в наших силах та навіть більше», — наголосив Віктор Микита.