Звернення голови Хустської райдержадміністрації!

Дата: 25.02.2022 17:18

Шановні жителі Хустського району!

Звертаюсь до вас у непростий для нас час. Перш за все, попрошу не панікувати, робити виважені рішення та зберігати спокій. На сьогоднішній день нам потрібна згуртованість, витримка та холодний розум.

Хустська райдержадміністрація працює в посиленому режимі, взаємодіє з поліцією, СБУ, ДСНС, військовослужбовцями які охороняють наш порядок і безпеку.

Закликаю всіх мешканців району не сіяти паніку, запас продуктів та палива наявний у достатній кількості.

Долучайтеся на службу в батальйон територіальної оборони офіцерів, сержантів, солдатів який буде дислокуватися в м. Хуст. За більш детальною інформацією звертайтесь у Хустський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Хуст, вул. Дружби, 11а. Телефон +380968155565.

Також наголошую, якщо ви бачите підозрілих людей, або об’єкти, пакети чи сумки, які викликають занепокоєння, телефонуйте відразу на номер поліції – 102.

Довіряйте інформації  виключно з офіційних джерел.

Віримо в Збройні Сили України!

Слава Україні!

Героям Слава!