Щорічний Національний конкурс „Благодійна Україна”

Дата: 22.02.2022 15:50

Відповідно до листа Нацсоцслужби від 15.11.2021 №0000-030102-00022450/17748, листа Асоціації Благодійників України від 17.11.2021, листа Міністерства молоді та спорту України від 09.12.2021 №10678/3.2 щодо проведення щорічного Національного конкурсу „Благодійна Україна – 2021”,  управління соціального захисту населення Хустської міської ради повідомляє:

Мета заходу - розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2021 року.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі „Благодійна Україна -2021”- 7 березня 2022 року.

Уся інформація розміщена на сайті:   https://blagoukraine.org/ukr/about.html

Відповідальна особа: виконавча директорка Асоціації благодійників України – Оксана Лобко, контактний тел. (067)16-404-11, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com