Керівництво області вшанувало пам'ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2022 16:44

Сьогодні в Україні вшановують подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні, які стали символом нескореності.

«Усі вони мужньо стояли за право бути вільними у незалежній державі, за право на громадянську позицію та право вибору.

Фото без описуЧимало патріотів поклали своє життя за демократичне майбутнє України. Їхній внесок в історію, вплив на самоідентифікацію, подальшу боротьбу — неоціненний», — наголосив голова Закарпатської ОДА Віктор Микита.

Біля пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України в Ужгороді духовенство відслужило міжконфесійну панахиду.

Віктор Микита разом із керівництвом облради й міста, представниками депутатського корпусу, родинами загиблих, військовослужбовцями, ветеранами й іншими краянами вшанували полеглих хвилиною мовчання та поклали лампадки.

«Ці трагічні події стали символом незламності та єдності нашого народу і нагадуванням того, якою є ціна свободи.

Схиляємо голови перед героями, які до останнього стояли гідно та безстрашно.

Пам'ять про Героїв Небесної Сотні живе у наших серцях», — підкреслив голова облдержадміністрації.