Герої не вмирають, допоки жива пам'ять про них…

Дата: 18.02.2022 13:37

Фото без опису

День Героїв Небесної Сотні, щороку відзначають в Україні 20 лютого.  Саме цього дня 2014 року під час Єврореволюції у Києві силові підрозділи розстріли мирних протестувальників. Кривавий розгін активістів, які ціною власного життя захищали ідеали демократії та відстоювали права, свободи людини під час Революції Гідності, став найважчими та найжорстокішими в історії сучасної демократичної держави.

Протест учасників Майдану відбувся дорогою ціною - втратою понад ста мирних життів. Гідність, свобода, відвага, єдність, честь - стали одними з головних об'єднавчих цінностей Революції Гідності.

Сьогодні, напередодні вшанування 8-ї річниці Героїв Небесної Сотні,   біля пам’ятника «Янголу-революціонеру» у Хустському міському парку імені Героїв Майдану відбувся мітинг. Віддати шану загиблим прийшли голова Хустської райдержадміністрації Віктор Сабадош та його заступники, керівництво Хустської міської ТГ, депутати, громадськість.

Наші відважні Герої, різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України.

Після цих доленосних подій у світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, і, головне, державу, яка здатна захистити суверенітет. Війна на Сході цьому доказ.

Пам’ятаємо і не забуваємо наших Героїв Небесної Сотні!

Фото без опису