З Днем єднання, Україно!

Дата: 16.02.2022 09:23

Фото без опису Нас залякують великою війною та вторгненням., але це є частиною гібридної війни. Основна її мета - змусити нас жити у тривозі, посіяти паніку. Нині ми показуємо всьому світу нашу велич, згуртованість та патріотизм. Сьогодні, святкуючи День єднання, ми одягнули синьо-жовті стрічки, Державний Прапор України майорить на кожній установі нашого району, будинках наших громадян. В церквах різних конфесій відслужено спільний молебень за мир і відведення війни в Україні.

У нас велика держава, сильна армія та бажання жити мирно на своїй землі. Президент України, керівництво області та району роблять усе можливе для нашого спокою та впевненості у завтрашньому дні. Тримайте голову холодною, користуйтеся перевіреною інформацією, вірте у свою армію та свою державу.

Ми сильний народ, ми вільний народ, ми єдиний народ.

Слава Україні! Героям Слава!