Віктор Микита: «Ми готові реагувати негайно на будь-які передумови виникнення надзвичайних ситуацій у регіоні»

Дата: 14.02.2022 16:24

Сьогодні голова Закарпатської облдержадміністрації Віктор Микита провів розширену нараду, до якої долучили керівників правоохоронних органів, військових формувань та ГУ ДСНС області.

«В інформаційному просторі спостерігаємо активізацію поширення повідомлень щодо підвищення ескалації на кордоні з РФ та погіршення безпекової ситуації.

Заслухав інформацію щодо поточної та оперативної ситуації у зоні відповідальності. Вона повністю контрольована», – зауважив очільник області.

Усі органи управління, правоохоронні органи та військові формування працюють злагоджено за планом та у посиленому режимі.

«Ми готові реагувати негайно на будь-які передумови виникнення надзвичайних ситуацій у регіоні.

Звертаюся до закарпатців з проханням бути виваженими, довіряти лише верифікованим джерелам інформації та суб'єктним посадовим особам, не піддаватися паніці й не поширювати її», – наголосив Віктор Микита.