У селі Кам’яниця збудують нову школу

Дата: 10.02.2022 18:15

Фото без описуУ різних куточках Закарпаття продовжують розбудовувати освітню інфраструктуру.

Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» цьогоріч почнуть зводити ще одну школу на Ужгородщині.

«Це буде заклад загальної середньої освіти на 275 учнів у селі Кам’яниця. Тут зведуть три блоки з усіма необхідними приміщеннями», – прокоментував Віктор Микита.

За його словами, зараз у селі діти навчаються у 3 різних будівлях, що віддалені одна від одної та не відповідають сучасним вимогам для проведення занять. Тепер класи знаходяться у колишніх жандармерії, універмазі та садочку, котрі перебувають в аварійному стані, а в одному з приміщень навіть відбувся зсув сходів.

«Поява нового осередку, який відповідатиме усім потребам, буде сучасним та просторим, забезпечить найкращі умови для дітей», – додав очільник області.

Для реалізації проєкту з Державного бюджету та бюджету громади спрямують близько 67 млн грн.