На Берегівщині капітально відремонтують школу

Дата: 07.02.2022 13:41

Фото без описуУ різних куточках Закарпаття продовжують працювати над створенням сучасних умов для здобуття освіти.

Голова облдержадміністрації Віктор Микита повідомив, що у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2022 році стартує капітальний ремонт Свободянської ЗОШ І-ІІІ ст.

«Цей навчальний заклад востаннє реконструювали 1976 року, після того робіт з покращення умов для навчання тут не було. Школярам доводилося відвідувати уроки у старих приміщеннях, що потребують оновлення та ремонту», – зауважив очільник області.

За його словами, відповідно до проєкту будівля буде повністю модернізованою, адже запланований комплекс робіт передбачає заміну вікон, дверей, покрівлі даху, підлоги, влаштування систем опалення, водопостачання тощо.

Вартість робіт становить майже 18 млн грн. Співфінансування забезпечує територіальна громада.

«Завдяки капітальному ремонту сучасний осередок зможе забезпечувати надання якісних освітніх послуг та комфортний навчальний процес.

Рухаємося далі! Розбудова Закарпаття триває!» — підкреслив Віктор Микита.