На Закарпатті у межах «Великого будівництва» оновили понад 300 км автошляхів

Дата: 01.02.2022 15:59

Фото без описуУ межах капітального та середнього поточного ремонтів на Закарпатті фахівці відновлюють дорожнє покриття. Також працюють на мостах, будують підпірні конструкції, облаштовують узбіччя, оновлюють системи водовідведення тощо.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова облдержадміністрації Віктор Микита.

«Завдяки президентській програмі Володимира Зеленського "Велике будівництво" протягом 2021 року якісне полотно влаштували на 238 км доріг державного значення та на 73 км — місцевого», — підкреслив очільник краю.

Як зазначив Віктор Микита, для захисту оновлених автошляхів від розмивів, зсувів, обвалів ґрунту збудували 34 підпірні стінки.

Протягом року також вдалося модернізувати 58 мостів, зокрема і найдовший шляхопровід області у смт Батьово.

За національною програмою на Закарпатті влаштували 2 майданчики зважування в русі WIM, які дозволять уникнути понаднормового навантаження транспорту.

«Оновлена дорожня інфраструктура сприятиме підвищенню туристичного потенціалу краю та його економічному розвитку», — додав голова Закарпатської ОДА.