Майже 30 тисяч закарпатців отримали доступ до якісної сільської медицини

Дата: 25.01.2022 20:08

Фото без описуПротягом 2021 року у Закарпатській області реалізували 8 проєктів щодо покращення та розбудови медичної інфраструктури у сільській місцевості.

Роботи зі зведення та реконструкції амбулаторій завершили завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Тепер доступ до якісної медичної допомоги відкривається для майже 30 тисяч жителів різних районів області. Понад 20 тисяч осіб уже уклали договори з сімейними лікарями.

АЗПСМ оснащують сучасним обладнанням, яке необхідне для первинної діагностики. Потужність медичних осередків залежить від кількості населення і становить від 20 до понад 100 відвідувань за добу.

Нові та модернізовані амбулаторії тепер у смт Міжгір’я, Буштино та в селах Малий Березний, Ізки, Есень, Невицьке, Сусково, Луг.