Голова Закарпатської ОДА провів зустріч із заступником Посла Держави Ізраїль в Україні

Дата: 24.01.2022 21:09

Фото без описуСьогодні голова облдержаміністрації Віктор Микита провів зустріч із заступником Посла Держави Ізраїль в Україні Йоавом Бистрицьки, котрий уперше перебуває в Закарпатті.

«Разом з паном Йоавом обговорили низку питань, що спрямовані на налагодження двостороннього співробітництва», — наголосив очільник краю.

Ізраїль — є одним із лідерів у сфері надання медичних послуг. Там на сучасному медичному обладнанні працюють спеціалісти з високим рівнем фахової підготовки.

«Для нас же зараз досвід та допомога закордонних колег є знаковою, оскільки питання розвитку медицини — номер один. У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» покращуємо та модернізуємо інфраструктуру, зокрема мова й про заклади охорони здоров'я», — зауважив Віктор Микита.

Також обговорили можливості для розвитку бізнесу, оскільки наш край завжди відкритий для будь-яких пропозицій, інвестиційних проєктів тощо. Йшлося про можливості в галузях сільськогосподарського виробництва, туризму, екології, агропродовольчого сектору тощо.

Після зустрічі голова облдержадміністрації разом із Йоавом Бистрицьки поспілкувалися з журналістами.

«Дякую нашим закордонним партнерам за увагу до Закарпаття!» — підкреслив Віктор Микита.