В області триває інформаційна кампанія «Захистіть дитину від паралічу, що спричиняє поліомієліт»

Дата: 31.12.2021 14:55

Cьогодні за окремим дорученням голови Закарпатської ОДА Віктора Микити представники облдержадміністрації спільно з регіональним комунікаційним координатором у проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у місті Ужгород передали прикордонникам Чопського та Мукачівського загонів ліфлети про важливість та необхідність вакцинації від поліомієліту.

Інформаційні матеріали, розроблені у співпраці з МОЗ та міжнародними партнерами, будуть роздавати усім, хто в’їжджатиме на територію області. За словами Віктора Микити, у період новорічно-різдвяних свят, коли краяни повертаються з-за кордону додому, до своїх сімей, це особливо важливо.

Робота організована у межах інформаційної кампанії «Захистіть дитину від паралічу, що спричиняє поліомієліт».

«Нещодавно, на жаль, ця страшна хвороба сколихнула й Закарпаття.

Аби локалізувати захворювання та не допустити спалаху поліомієліту в нашому регіоні, активізуємо роботу в цьому напрямку», – додав голова облдержадміністрації.

Рівень охоплення щепленням проти поліомієліту в регіоні й досі залишається низьким. І це в той час, коли вакцини безпечні, безоплатні та доступні для кожного.

Нагадуємо, що поліовірус може вражати центральну нервову систему, спровокувати параліч, а також стати причиною смерті.

Єдиний спосіб захиститися від поліомієліту – це вакцинація.

Передали інформаційні матеріали прикордонникам заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Роман Молдавчук та регіональний комунікаційний координатор у проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у місті Ужгород Віталій Завадяк.