Віктор Микита: «Залучаємо усі необхідні сили й засоби для розчищення автошляхів від снігу та намерзання»

Дата: 24.12.2021 13:35

Голова облдержадміністрації Віктор Микита провів нараду з представниками Укравтодору, Служби місцевих автомобільних доріг, Національної поліції, ДСНС у Закарпатській області та організаціями, які забезпечують утримання й обслуговування доріг.

Очільник краю дав доручення невідкладно залучити необхідні сили й засоби для розчищення автошляхів від снігу та намерзання.

Фото без опису«Особливу увагу варто звернути на основні транспортні артерії та міжнародні дороги», — наголосив Віктор Микита.

За його словами, одночасно працюють і над активізацією комунікації з усіма районами та територіальними громадами з метою отримання оперативної інформації щодо стану доріг.

Перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький зауважив, що в області розробили та затвердили заходи, які передбачають виконання робіт з підготовки баз, споруд, техніки та доріг до зимової експлуатації та накопичення запасів протиожеледних матеріалів.

Станом на 24 грудня підрядні організації заготовили 20 700 т посипкового матеріалу: 4200 т технічної солі та 16500 т відсіву.

«Зараз техніка вже на основних дорогах проводить розчистку на визначених ділянках.

Особисто тримаю на контролі надходження інформації та реагування усіх служб», — підкреслив очільник області.