Відбулася нарада з питань практичного застосування нововведень у земельному законодавстві

Дата: 16.12.2021 14:36

Фото без описуУ приміщенні Хустської районної державної адміністрації відбулася нарада з питань практичного застосування нововведень у земельному законодавстві за участі першого заступника голови Хустської РДА Юрія Іванчі, голів та спеціалістів із земельних відносин територіальних громад району. З учасниками заходу поспілкувалися в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Мирослав Васьків та його перший заступник Василь Попович.

Представникам громад було надано роз’яснення стосовно розроблення комплексних планів просторового планування та проектів землеустрою щодо встановлення меж територій територіальних громад. Також торкнулися актуальних питань зміни меж населених пунктів та проведення нормативно-грошової оцінки земельних ділянок відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2021 року № 1147.

Захід пройшов у діловому, конструктивному руслі.