Берегівщина: на ділянці автошляху М-23 влаштували нове дорожнє покриття

Дата: 15.12.2021 18:52

Фото без опису

Автошлях міжнародного значення М-23 Берегово – Виноградів – Велика Копаня протяжністю майже 50 кілометрів веде до Румунії та збігається з частиною європейського маршруту.

«У межах програми Президента України Володимира Зеленського „Велике будівництво” під час ремонтного сезону в Закарпатті тривало масштабне відновлення доріг», — зауважив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

Так, на одній із ділянок маршруту на Берегівщині фахівці влаштували нове покриття. Раніше підрядна організація виконала усі основні етапи робіт, зокрема відфрезерувала старе полотно та підсилила основу.

Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, наступного року ремонт продовжать, адже залишилося влаштувати узбіччя, з'їзди, бар'єрне огородження, нанести розмітку та встановити дорожні знаки.

«Завдяки реалізації національного проєкту дороги краю стають дедалі кращими, адже забезпечити якісне покриття на автошляхах — важливе завдання, яке виконуємо швидко та надійно», — наголосив Ігор Шинкарюк.