Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Дата: 14.12.2021 08:50

Фото без опису   14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Одна із  найбільших техногенних катастроф, яку знає та пам’ятає не тільки кожен українець, а й увесь світ – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Саме, 14 грудня було завершено спорудження захисного скафандру над забрудненим енергоблоком.

Сьогодні, ми згадуємо справжніх героїв-ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, котрі ціною власного життя змоги здолати страшну аварію, зупинити ланцюгову реакцію смерті. Без обдумів та вагань, мужні герої, кинулися на порятунок рідної землі та своїх співгромадян. Для багатьох ліквідаторів, на жаль, це був останній бій - світла їм всім пам'ять. Ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді в ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті.

Переконаний, що держава робить все можливе, щоб Герої Чорнобиля відчували постійну увагу, підтримку і турботу у вирішенні важливих питань соціальної і медичної реабілітації.

Щиро дякую за ваш подвиг, бажаю здоров'я, миру, благополуччя, злагоди та довгих років життя.

З повагою голова

райдержадміністрації Віктор Сабадош