Від початку грудня в області виконали понад 38 тисяч щеплень

Дата: 12.12.2021 18:18

Фото без описуІмунізація проти COVID-19 — надважлива, адже наслідками хвороби для невакцинованих є госпіталізація, високий шанс потреби кисневої підтримки та виникнення ускладнень.

Краяни розуміють, що тільки щеплення може захистити від важких наслідків недуги.

Так, від початку грудня в області імунізувалося 38 747 осіб, з них понад 19 тисяч — розпочали вакцинальний комплекс.

Найбільше щеплень — 13 276 — за цей час медичні працівники виконали закарпатцям віком від 20 до 39 років. Серед інших активно імунізуються категорії 40—49 р. (понад 9 тисяч) та 50—59 р. (понад 7 тисяч).

За той самий період у листопаді в області провели більше вакцинацій, тому зараз необхідно нарощувати темпи, аби захистити себе та навколишніх.