З Міжнародним днем захисту прав людини!

Дата: 10.12.2021 11:27

10 грудня 1948 Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну  декларацію прав людини, яка включає широкий перелік політичних, громадянських, соціальних, культурних та економічних прав і свобод. Декларація стала символом надії та віри мільйонів людей у краще майбутнє, більш справедливий і гуманний світ. Її положення заклали основу для прийняття низки важливих міжнародних документів у сфері прав людини, становлення нової галузі права – міжнародного захисту прав людини.

Тож, вітаючи всіх зі святом, хочу відзначити, що честь, гідність і свобода - найвищі цінності для нас українців.

Цей день є нагадуванням про те, що кожен політик, державний діяч, державний службовець, виконуючи функції, які покладені на нього суспільством, повинен працювати у першу чергу в імя людини.

Щиро вітаю всіх зі святом!

З повагою голова райдержадміністрації

Віктор Сабадош