В області стартував конкурс соціальних проєктів та програм

Дата: 06.12.2021 14:47

Фото без описуСьогодні стартував конкурсний відбір з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями та благодійними організаціями, діяльність котрих має соціальну спрямованість, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2022 році.

Перелік пріоритетних напрямків, за якими громадські об’єднання та благодійні організації можуть подавати конкурсні пропозиції:

- проведення реабілітації та спеціалізованого консультування дітей із інвалідністю та осіб з інвалідністю;

- реінтеграція людей різних груп ризику;

- соціальний захист та соціальна адаптація учасників антитерористичної операції / операції об’єднаних сил, учасників бойових дій та їхніх сімей;

- соціальний захист учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, а також громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- соціальний захист внутрішньо переміщених осіб;

- соціальний захист ветеранів війни;

- соціальний захист реабілітованих осіб та осіб, які потерпіли від репресій;

- соціальна реабілітація та залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті;

- надання інших соціальних послуг, здійснення інших заходів щодо підвищення якості надання соціальних послуг, реформування системи надання соціальних послуг населенню тощо;

здійснення органами управління громадського об’єднання або благодійної організації заходів, визначених їх статутом (положенням).

Умови подання конкурсних пропозицій

Підстава: Порядок надання фінансової підтримки з обласного бюджету громадським об’єднанням та благодійним організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість (додаток 4 до Регіональної програми „Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2022 – 2024 роки, схваленої розпорядженням голови державної адміністрації 01.11.2021 № 914), далі – Порядок.

Терміни подання: конкурсні пропозиції приймаються з 06 грудня 2021 року до 25 грудня 2021 року щоденно, крім суботи та неділі, з 08:00 до 17:00 (перерва з 12:00 до 13:00).

Адреса для подання документів: м. Ужгород, пл. Народна, 4 (каб. 135-137, 1-й поверх облдержадміністрації).

Контакти для довідок: контактний телефон: (0312) 61-55-40, e-mail: zakchornob@ukr.net.

Учасники конкурсного відбору подають конкурсні пропозиції або декілька конкурсних пропозицій Організатору конкурсного відбору у друкованій формі з урахуванням вимог, визначених Порядком.