Вітання з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 10:06

Фото без описуШановні воїни-захисники!

Сьогодні відзначаємо День Збройних Сил України! Це свято благородних, сильних людей, які безстрашно дивляться війні в очі й виборюють спільну українську мрію – жити в неподільній, суверенній державі.

Готовність до самопожертви, вірність обов’язку, доблесть та гідність наших військовослужбовців – національна гордість, якою пишається увесь світ.

Дякуємо вам за мирне небо, за те, що маємо можливість працювати, будувати плани на майбутнє, спостерігати, як зростають наші діти. Щиро бажаємо вам повернутись додому неушкодженими. Зичимо міцного здоров’я, родинного благополуччя, добробуту та витримки! Нехай поряд з вами завжди крокують оптимізм, спокій і підтримка мільйонів українців!

У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю всіх героїв, які віддали життя за волю та цілісність рідної землі. Ми ніколи не забудемо мужніх подвигів наших співвітчизників.

Слава Україні!

З повагою,