5 грудня Україна та світова спільнота відзначають День волонтера.

Дата: 05.12.2021 12:25

Фото без описуДень волонтера – це свято кожного, хто хоч раз, за покликом серця, допомагав нужденним, не чекаючи подяк, нагород і визнання. Люди, які несуть місію служити іншим – благородні, безкорисливі, великодушні. На вас чекають, вам довіряють, вас поважають та ставлять за приклад.

Саме ваша активна громадянська позиція, небайдужість, милосердя та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.

Прийміть щирі вітання зі святом! Низький уклін за вашу свідому та нелегку працю на благо процвітання і миру на рідній землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Нехай ваші добрі справи повернуться сторицею. Бажаємо кожному з вас оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та затишку в оселях!