Восени закарпатські медики виконали понад 280 тисяч щеплень

Дата: 02.12.2021 15:57

В.о. голови облдержадміністрації Петро Добромільський повідомив, як закарпатці імунізувалися восени.

За його словами, протягом вересня – листопада в області виконали 281 123 щеплення. Упродовж трьох місяців понад 130 тисяч краян завершили вакцинальний комплекс.

Найбільше охочих імунізуватися було саме в листопаді, тоді медики провели 114 тисяч щеплень.

«Аналізуючи темпи вакцинації, бачимо, що кількість людей, які бажають імунізуватися проти COVID-19, сьогодні зростає. Лише щеплення дозволить захистити себе та близьких від важкого перебігу хвороби», — підкреслив Петро Добромільський.

Імунізація населення — пріоритетне завдання в умовах пандемії, яке перебуває під постійним контролем Президента Володимира Зеленського та керівництва області.