Закарпатці активно імунізуються у вихідні

Дата: 30.11.2021 18:54

Фото без описуУ Закарпатті робота Центрів і пунктів вакцинації організована так, аби у кожного охочого була можливість отримати щеплення проти COVID-19 у зручному місці та в будь-який час.

Як зауважує в. о. голови облдержадміністрації Петро Добромільський, чимало краян обирає для імунізації саме вихідні, оскільки у будні віднайти вільну годину не завжди вдається.

«Загалом за вихідні у листопаді наші медики виконали 12 596 щеплень. Населення розуміє важливість захисту від коронавірусної інфекції й активно вакцинується», – наголосив в. о. голови Закарпатської ОДА.

Так, найбільше краян імунізувалося упродовж 27–28 листопада, тоді в області виконали 4002 щеплення. Протягом інших вихідних проведено 2316, 3420 та 2858 вакцинацій відповідно.

«Завдяки президентським ініціативам та завданням Володимира Зеленського щоденно працюємо над покращенням епідемічної ситуації в краї та над підвищенням кількості вакцинованих закарпатців», — додав Петро Добромільський.